Detalios prognozės

Šiame puslapyje pateikiamos detalūs Žmogiškųjų išteklių pasiūlos ir paklausos prognozavimo modelio rezultatai pagal skirtingus grupavimo parametrus:

  1. Asmens profesija. Pateikiama tik samdomiems darbuotojams, kurių profesija darbdavys nurodo SODRA. Grupavimui naudojamas Lietuvos profesijų klasifikatorius (LPK). Modelyje naudojami 3 skaitmenų detalumo LPK kodai.
  2. Asmens darbdavio ekonominės veiklos sektorius. Pateikiama tik samdomiems darbuotojams, kurių sektorių darbdavys nurodo Sodrai ir individualiai dirbantiems asmenims, jei jie yra nurodę savo veiklos ekonominį sektorių Sodrai. Grupavimui naudojamas Ekonominės veiklos ir rūšių klasifikatorius (EVRK). Modelyje naudojama EVRK skyriaus detalumo informacija.
  3. Asmens aukščiausias baigtas ar nebaigtas programos lygmuo (išsilavinimas). Pateikiama tik tiems asmenims, kurių išsilavinimo informacija yra žinoma. Grupavimui naudojamas Lietuvos standartizuotas švietimo klasifikatorius švietimo programoms pagal lygius klasifikuoti.
  4. Asmens registruotos gyvenamosios vietos regionas. Pateikiama tik asmenims, turintiems registruotą gyvenamąją vietą Lietuvoje. Modelyje naudojamas Lietuvos administracinis suskirstymas apskritimis (10 apskričių).